ANIMACJE WESELNE

Organizujemy animacje weselne Kraków i okolice, do 150km.


Zapraszając gości na wesele, musimy pamiętać również o najmłodszych uczestnikach zabawy.

Animacje na weselu są ciekawą atrakcją dla dzieci oraz dorosłych ponieważ największą radość sprawia Nam zadowolenie Naszych pociech.

Nasi Animatorzy to osoby posiadające wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi, osoby kreatywne, zawsze pełne ciekawych pomysłów, ale również osoby ciepłe i odpowiedzialne, które zawsze starają się czuwać nad bezpieczeństwem dzieci.

Czas trwania animacji dla dzieci na weselu to średnio 3-6h, jednak jesteśmy w stanie przygotować zarówno dłuższe jak i krótsze animacje.

Oferujemy również OPIEKĘ NOCNĄ nad dziećmi w pokojach hotelowych.

Zabawy animacyjne dostosowane są do wieku, ilości dzieci, a także warunków panujących w lokalu (wyznaczony kącik do zabaw, hol, balkon, sala zabaw, taras, a także plener). W zabawach animacyjnych mogą brać udział samodzielne dzieci, od 3 roku życia. Młodsze dzieci zachęcamy do zabawy w obecności rodzica lub opiekuna.

♥ Dla maluszków oferujemy: KĄCIK DZIECIĘCY  (mata edukacyjna, skoczek, piłeczki, książeczki, kolorowanki, zabawki dla dzieci 1+) z którego mogą korzystać dzieci wraz z opiekunami


OFERUJEMY:

  • PAKIET STANDARDOWY: tęczowe zabawy animacyjne, modelowanie balonów, ogromne bańki mydlane XXL
  • DODATKOWE ATRAKCJE: malowanie twarzy, zamykanie w bańce mydlanej, wytwornice baniek mydlanych, piniata z cukierkami, maskotki animacyjne, kącik zabaw dla maluszków

animacje weselne

animacje weselne

animacje weselne