ANIMACJE DLA DZIECI - OFEROWANE ATRAKCJE

Organizujemy animacje dla dzieci Kraków, a także okolice. Dojeżdżamy nawet do 150km poza Kraków.

Działamy na rynku od 2012r, nie boimy się żadnego, nawet najtrudniejszego wyzwania ponieważ animacje to Nasza specjalność.

Współpracujący z Naszą Agencją animatorzy zabaw oraz opiekunki to osoby charakteryzujące się wysokimi kwalifikacjami i doświadczeniem, ale przede wszystkim osoby cierpliwe, wyrozumiałe, godne zaufania oraz nie wzbudzające żadnych wątpliwości co do swojej wiedzy i umiejętności.

Staramy się aby Nasi klienci byli zadowoleni z naszych usług dlatego współpracujemy z  osobami kreatywnymi oraz pełnymi ciekawych pomysłów. Nasi animatorzy to osoby, które czynnie uczestniczą w rozwoju i edukacji dzieci, dla których praca z dziećmi jest ogromną przyjemnością, poczuciem satysfakcji i przede wszystkim życiowym powołaniem.

Zajmujemy się również opieką nad dziećmi, m.in. rekrutacją opiekunek na stałą współpracę z rodziną oraz wynajmem opiekunek na godziny, na telefon, awaryjnie, na weekend, w nocy czy w czasie choroby dziecka. Zachęcamy do zapoznania się z Naszą stroną.

Ponadto organizujemy opiekę 24h/dobę np. w trakcie przyjęcia weselnego lub innej imprezy okolicznościowej.

W naszej ofercie znajdą Państwo:

wynajem animatora na urodziny dla dziecka  - animacje weselne - animator na komunie, animator na chrzciny - animacje w szkole oraz przedszkolu

animator na bal karnawałowy - animacje na imprezy firmowe, pikniki - malowanie twarzy - modelowanie balonów - ogromne bańki mydlane -

piniata z cukierkami - maskotka animacyjna - zamykanie w bańce mydlanej - wytwornica baniek mydlanych,

a także wynajem kącika zabaw dla maluszków oraz opieka nocna podczas wesela lub innej imprezy okolicznościowej.


wypełnij formularz animacji dla dzieci animacje dla dzieci Kraków


ZAPOZNAJ SIĘ Z NASZĄ OFERTA: